12

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  لیلا حاتمی:هیچ صفحه‌ ای در فیس بوک ندارم
    لیلا حاتمی اعلام کرد صفحه‌ ای در فیس بوک یا هیچ سایت دیگری در فضای مجازی ندارد.

  این بازیگر سینما به ایسنا گفت: من هیچ صفحه‌ای در فیس بوک یا هیچ سایت دیگری در فضای مجازی نداشته و ندارم و حق پیگرد قانونی صفحاتی که از قول من یا به نام من مطلب منتشر می‌کنند را برای خود محفوظ می‌دانم.

   

  شبکه مستند میزبان آثار مانی میر صادقی و نادر طالب زاده
  شبکه مستند سیما هفته آینده ، از 24 تا 29 فروردین، آثاری از مانی میر صادقی و نادر طالب زاده را در قالب برنامه «شبهای مستند» مرور ، پخش و نقد خواهد کرد.

  این مجموعه که هر شب ساعت 18 به پخش و نقد فیلم های سینمای مستند و آثار شاخص مستندسازان ایران می پردازد ، در این هفته آثاری از این مستندسازان پخش می کند و این آثار با حضور سعید قطبی زاده ، مجری- کارشناس ، نقد و بررسی خواهد شد.طبق برنامه شنبه 24 فروردین «جان مرجان» ، یکشنبه 25 فروردین «جنوبگان» مستندی که باعث شد اولین گروه ایرانی به قطب جنوب سفر کنند و همچنین دوشنبه 26 فروردین فیلم مستند «سفری به هنگام» از مانی میر صادقی و همچنین سه شنبه 27 فروردین «والعصر»، چهارشنبه 28 فروردین «خنجر و شقایق»و پنجشنبه 29 فروردین «شمارش معکوس» ساخته نادر طالب زاده  به روی آنتن شبکه مستند خواهند رفت. و در هفته آینده نیز مرور آثار نادر طالب زاده با نمایش سه مستند «آمریکا، آخرین اشتباه»، «ما آنجا بودیم» و «مهمان کلمبیا» ادامه خواهد یافت.«شبهای مستند» به تهیه کنندگی  بابک میزانی هر شب به جز جمعه ها، ساعت 18 از شبکه مستند پخش خواهد شد.

   

  دستگیری بازیگر سینما و تلویزیون در پارتی شبانه
  یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون در مازندران دستگیر شد.

  به گزارش فارس، سایت بلاغ به نقل از منابع آگاه،(ن.ش) از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون که برای تعطیلات نوروزی به مازندران سفر کرده بود به علت حضور در یک پارتی مختلط شبانه در ویلایی و در یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

  پرونده وی برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و حکم از سوی مراجع ذی صلاح صادر شد.

  در نوروز امسال مسئولین فرهنگی و امنیتی استانی نسبت به حرمت شکنی برخی مسافران نوروزی تذکرات لازم را داده و هشدار دادند که اجازه نخواهند داد  مازندران تبدیل به حیاط خلوت برخی هنجار شکنان شود.

   

  ---------------------------

  چيزي شبيه به يادداشت
  پرويز نوري

   

  1. يكي از بازيگران سرشناس تلويزيوني در مصاحبه‌اي گفته بود: «ما در تلويزيون‌هاي ماهواره‌اي را مي‌بنديم». حرف بسيار قشنگي بود. به خودمان گفتيم مرحبا، اگر تلويزيون ما چنين كند و سازندگان برنامه‌هاي تلويزيوني چنان، چه قدر باعث سرافرازي مي‌شود... همين‌جور سرافراز مانديم در انتظار تا رسيديم به ايام نوروز 92 كه يكمرتبه متوجه شديم «چي فكر مي‌كرديم، چي شد؟» هر كجا مي‌رفتيم براي عيد ديدني، اكيپ نشسته بودند پاي برنامه‌هاي كذايي تلويزيون‌هاي ماهواره‌اي خصوصاً اين كانال «جم» كه چند تا مجموعه جانانه داشت (از قماش «حريم سلطان» و «شميم عشق» و «عمر گل لاله») و بعد هيچ بني بشري هم به مجموعه‌هاي مخصوص نوروز تلويزيون‌هاي خودمان اعتنايي نمي‌كرد و تازه فهميديم چه گونه مي‌توان به سادگي با اين نوع برنامه‌ها، در تلويزيون‌هاي ماهواره‌اي را بست؟! 
  2. داودي عزيز مطلبي نوشته بود در باب اهميت نقدهاي يكي از منتقدان برجسته آمريكايي يعني راجر ايبرت كه هفته‌هاي پيش عمرش را داد به شما... عرض كنم كه بنده اغلب برنامه نقدهاي سينمايي اين منتقد معروف را – البته همراه با دو همكارش جين سيسكل و ريچارد روپر – هر هفته يكشنبه‌ها مي‌ديدم و هر بار حرص مي‌خوردم. چرا كه تنها ايشان از هر چه فيلم مهمل و كم ارزش بود دفاع مي‌كرد و Thumbs Up (انگشت به علامت خوب) مي‌داد و گاهي از فيلم‌هايي تعريف مي‌كرد كه من انگشت به دهان مي‌ماندم! خيلي وقت‌ها به اين فكر مي‌افتادم كه خداي نكرده شايد  از طرف استوديوهاي هاليوود مأموريت دارد هواي فيلم‌ها را داشته باشد (و آيا واقعاً شك برانگيز نبود؟) بگذريم، گذشت و رفت. فقط نمي‌دانم اين قدرت قلم او بود يا قدرت استوديوها؟
  3. اين فيلم 3 بعدي «آقاي الف» هم بدجوري دچار بدشانسي شد. گفتند پس چي شد كه قرار بود به عنوان اولين فيلم 3 بعدي ايراني در ايام نوروز به نمايش درآيد؟ و كارگردان محترم آن گفت:‌ «هيچي، پرده‌هايش در گمرك گير كرده است!». ياد آن جوك افتاديم كه از طرف پرسيدند چرا به جنگ نرفتي؟ گفت به هزار و يك دليل. گفتند يك دليلش را بگو. گفت فشنگ نداشتيم (!) حالا حكايت «آقاي الف» است كه بااين وضع بايد عنوانش را بگذاريم «آقاي ي»!
  4. امروز به روش ديرينه بعد از موفقيت تجاري هر فيلم، تهيه‌كنندگان دست به دامان كارگردان آن فيلم مي‌شوند و مي‌خواهند يك فيلم با او بسازند... عقيده آنها بر اين است كه وقتي كارگرداني يك فيلم پر فروش ساخت حتماً مي‌تواند فيلم بعدي را هم همان‌جور بسازد. شنيديم تهيه‌كننده‌اي بلافاصله پس از يك فيلم بفروش، سراغ كارگردان آن فيلم مي‌رود و به او پيشنهاد يك فيلم صد در صد تجاري و عامه‌پسند مي‌كند. كارگردان رقمي نجومي مي‌پراند و تهيه‌كننده هاج و واج مي‌پرسد: «چرا؟ مگر چه اتفاقي افتاده؟» و كارگردان محترم مي‌گويد: «خراب كردن من همين قدر مي‌ارزد» (!)
  5. آيا مي‌دانستيد كاشف «فيلمفارسي» خودش «فيلمفارسي‌ساز» بود؟ خداوند رحمت كند و گناهان ما را ببخشايد.
   
  -----------------------
   
  سريال «ديوار» و تله فيلم «كوير»در جشنواره جهانی فيلم پليس
  برخي از آثار توليد شده در رسانه ملي در جشنواره هاي بين المللي با آثار هنرمندان جهان رقابت مي كنند.

  رئيس مركز امور بين الملل سازمان صدا و سيما گفت: تله فيلم «كوير» به كارگرداني مهدي محمدي و علي خزاعي توليد مركز خراسان رضوي و سريال «ديوار» به كارگرداني سيروس مقدم توليد شبكه يك سيما به پانزدهمين جشنواره بين المللي فيلم پليس راه يافته اند .

  به گزارش روابط عمومي رسانه ملي اين جشنواره 28 فروردين آغاز مي شود و تا اول ارديبهشت ادامه خواهد داشت. حسيني رئيس مركز امور بين الملل صدا و سيما همچنين گفت مستند  در جستجوي پلنگ ايراني  توليد مركز مازندران اين سازمان به جشنواره مستند «الجزيره قطر» راه يافته است .اين جشنواره 29 فروردين در دوحه قطر آغاز به كار مي كنند . همچنين نمايش مستند  نسل  كه درباره پوشش گياهي منطقه خوزستان تهيه شده قرار است در جشنواره «فيلم ابوظبي»با ديگر مستندهاي راه يافته به  اين جشنواره رقابت كند . اين جشنواره 20 ارديبهشت افتتاح مي شود.

  علاوه بر اين ، نمايش راديويي چولي قزك توليد مركز خراسان جنوبي ، مستند  صيدگشا توليد مركز خليج فارس ، مستند چمچمه خاتون توليد مركز زنجان و برنامه قصه گويي در خانواده توليد صداي آشنا به بخش مسابقه جشنواره پريكس ماروليك كرواسي راه يافته اند.اين جشنواره 28 ارديبهشت در شهر هاوار كرواسي برگزار خواهد شد.

   

  پخش برنامه های هیسپان تی وی از ماهواره SES متوقف شد
    شرکت گلوب کست با پذیرش تقاضای لابی های صهیونیست، پخش برنامه های شبکه هیسپان تی وی را روی ماهواره خود متوقف کرد.

  به گزارش روابط عمومی صدا و سیما،شرکت خدمات ماهواره ای گلوب کست که تحت مالکیت شرکت فرانس تلکام است در نامه ای اعلام کرد که این شرکت پخش تمام شبکه های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را از 19فروردین متوقف می کند.

  در این نامه آمده است: این تصمیم بعد از این گرفته شد که دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا در ماه فوریه سازمان صدا و سیما را به فهرست تحریم های خود افزود که بر اساس آن هر گونه حمایت از جمله ارایه خدمات به مشمولان این فهرست ممنوع است.شرکت های ماهواره ای اروپایی در ماه های اخیر هجمه ای هماهنگ را برای خاموش کردن صدای شبکه های بین المللی ایران ترتیب داده اند.

  میشل دو روزن، رییس اسرائیلی - فرانسوی شرکت یوتل ست با افزایش اقدامات خود برای محدود کردن آزادی بیان، از شرکت های ماهواره ای عمده در اروپا و آسیا خواسته است که پخش رسانه های ایران را متوقف کنند.دی ماه سال گذشته نیز شرکت اسپانیایی هیسپاست، به همین بهانه پخش برنامه های هیسپان تی وی و پرس تی وی ایران را از روی ماهواره های خود متوقف کرد زیرا بخشی از سهام شرکت هیسپاست متعلق به شرکت یوتل ست است.

  شبکه هیسپان تی وی، از شبکه های برون مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که به زبان اسپانیایی در بهمن ماه 1390 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.

  ----------------

  ممنوعیت ورود دوربین‌های شبکه خبر به استادیوم آزادی
   

   
  خبرنگاران شبکه خبر در مسابقه فوتبال میان تیم‌های استقلال و الهلال، از ورود به استادیوم آزادی منع شدند و حتی حراست استادیوم آزادی، کارت‌های آنان را پاره کرد.
  سیروس معدن‌دار، مدیر ورزش شبکه خبر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت ممنوعیت ورود خبرنگاران شبکه خبر به استادیوم آزادی، گفت: پیش از عید زمانی که روزنامه‌ها تعطیل شدند، شبکه خبر گزارش‌هایی پخش کرد که بخش حراست دوربین‌های شبکه خبر را گرفت و نگذاشت که گزارش گرفته شود. این بازی مربوط به بسکتبال تیم مهرام و تیم پتروشیمی بود که در جایگاه خبرنگاران، افراد متفرقه را نشانده بودند. او در ادامه گفت: زمانی که این گزارش‌ها را گرفتیم، آنها اعلام کردند که ما باید تشخیص بدهیم که این گزارش پخش شود، یا نه؛ در حالی که ما به اندازه خودمان چارچوب‌ها را می‌شناسیم و حتی خیلی از خبرهای ورزشی را می‌شنویم اما کار نمی‌کنیم. در حال حاضر نیز نامه‌نگاری کرده‌اند که دوربین‌های شبکه خبر را به استادیوم راه نمی‌دهیم. امروز نیز که خبرنگاران از طرف شورای ورزشی تایید شده بودند و کارت‌های آنها صادر شده بود، در بدو ورود، مانع ورود خبرنگاران شبکه خبر شدند و کارت‌های آنها را پاره کردند.

   

   

  پخش سريال «مهرآباد» پس از ایام فاطمیه
   

  شبکه تهران پس از تعطیلات نوروز، با روی آنتن بردن مینی‌سریالی تحت عنوان «تک تیرانداز»، پخش سریال «تهران پلاک یک» مهدی مظلومی را هم از سر می‌گیرد. 
  به گزارش ایسنا، سریال «تک تیرانداز» که محصول کشور بلاروس و روسیه است، روزهای فرد ساعت 19 از شبکه تهران پخش می‌شود. این سریال در ژانری‌ جنگی‌، خانوادگی و حادثه‌ای مربوط به جنگ جهانی دوم است.  سریال «تهران پلاک یک» هم که 20 قسمت از آن پیش از عید نوروز به روی آنتن رفت‌، با پخش 10 قسمت باقیمانده، مجددا روی آنتن می‌رود. سریال مظلومی روزهای زوج ساعت 19 پخش می‌شود. شبکه تهران تا قبل از ایام فاطمیه سریال جدیدی را پخش نمی‌کند و پس از آن قرار است سریال «مهرآباد» ‌فرید سجادی را پخش کند.

   

   

  ------------------

  «راديو فيلم» مجموعه «ستايش» را پخش مي‌كند
   

   
  برنامه راديويي «راديو فيلم» از برنامه «راديو نمايش» قصد دارد ديالوگ‌هاي مجموعه تلويزيوني «ستايش» سعيد سلطاني را بازخواني كند.
  به گزارش خبرنگار ما، برنامه راديويي «راديو فيلم» به نويسندگي و روايت حميد جديدي قصد دارد بزودي به روايت مجموعه تلويزيوني «ستايش» بپردازد. اين برنامه در ايام نوروز مجموعه «چك برگشتي» سيروس مقدم را روايت كرده بود. جديدي خود از بازيگران سينما و تلويزيون است كه پيش از اين در فيلم سينمايي «روز رستاخيز» ايفاگر يكي از نقش هاي اصلي بوده و در مجموعه «ستايش» نيز حضور داشته است.

   

   

  برادر ضرغامی درگذشت
   

  برادر سیدعزت‌ا... ضرغامی، رییس سازمان صداوسیما طی روزهای گذشته درگذشت. 
  به گزارش ایسنا، سید تقی سهرابی مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما گفت: سید هدایت‌ا... ضرغامی برادر رییس سازمان صداوسیما چهار روز پیش دارفانی را وداع گفت. سیدعزت‌ا... ضرغامی رییس سازمان صداوسیما به علت تقارن درگذشت برادرش با تعطیلات نوروزی و به زحمت نیفتادن مردم برای حضور در این مراسم از اطلاع‌رسانی خودداری کرد. مراسم بزرگداشت آن مرحوم با حضور آشنایان، بستگان آن مرحوم در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در میدان رازی برگزار شد. هدایت‌ا... ضرغامی در زمان حیاتش هیچ مسوولیت دولتی نداشت.

   

   

  «برگ برنده» شبكه دو براي انتخابات
   
  «برگ برنده» به تهیه کنندگی باربد بیرنگ و کارگردانی  حسن محمدی در 16 قسمت 20 دقیقه ای آماده شد. این برنامه نخستین ویژه برنامه انتخابات ریاست جمهوری است که از شبکه زندگی پخش می شود.
  به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، حسن محمدی گفت: قصد داریم با دعوت از چهره های مردمی و تهیه گزارش های میدانی متفاوت به موضوع انتخاب صحیح و نتایج حاصل از آن بپردازیم. محمدی « گپ و گفت با مهمانان»، «بدون سانسور» و «به کی فکر می کنی» را از آیتم های این برنامه سیاسی عنوان کرد و افزود:  هیچ یک از مهمانانی که به این برنامه دعوت می شوند چهره نیستند، آن ها افراد ساده ای هستند که حداقل یک برگ برنده در زندگی خود دارند؛ این افراد انتخاب های متفاوتی داشتند ، به همین سبب شناخته شده و مورد اعتماد مردم قرار گرفتند. به گفته وی یک قسمت از این برنامه سیاسی اواخراسفند ماه سال گذشته از تلویزیون پخش شده و ادامه آن از پنجشنبه 22 فروردین ساعت 19:20 روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

   

  -------------------------

  يادداشت؛ قول می دهم سریالم جذاب می شود!
  هادی داداشی

   

  -«از مردم می‌خواهم ما را تحمل کنند؛ چرا که از قسمت چهارم به بعد با جذابیت‌هایی که در پی داستان به وجود می‌آید، کاملا درگیر می‌شوند. قول‌ می‌دهم از قسمت چهارم- پنجم به بعد، سریال‌ «بال‌های خیس» جذاب‌تر می‌شود؛ چرا که قرار است وارد فضایی پیچیده با موضوعیت تولید داروی ضدسرطان شویم که قطعا بینندگان را جذب خود می‌کند.»!
  اینها بخش هایی از صحبت های عباس رنجبر، کارگردان سریال «بال‌های خیس» در گفت وگو با یکی از خبرگزاری هاست که پخش آن از شنبه گذشته آغاز شده. مجموعه ای با بازی‌های ضعیف، قصه ای پا در هوا و شخصیت‌پردازی و کارگردانی آماتوری که از همین سه قسمت پخش شده می توان پیش‌بینی کرد در ادامه نازل تر نیز خواهد شد. جالب آنکه بازیگران امتحان پس داده‌ای چون فاطمه گودرزی و علی عمرانی هم به دلیل کاستی های همه جانبه اثر طبعا نتوانسته‌اند بازی های در خوری ارائه کنند. فصل های حضور این دو در بیمارستان برای بستری شدن پسرشان و بازی های نامتعادل گودرزی و عمرانی که با موقعیت فراهم شده تناسب ندارد، از جمله این موارد است. ضمن اینکه کات‌های اشتباه در پایان اغلب سکانس ها نیز مزید بر علت شده و نیمچه حس موجود در صحنه را از میان می‌برد. حال این نقاط ضعف براساس قول کارگردان چطور قرار است در قسمت های بعدی جبران شود، به شدت جای سوال دارد. گرچه در شرایطی که تلویزیون ایام عید خود را با سریال‌های بی مایه ای سر کرد، چندان هم نباید جای پرسش باقی بماند که چرا نخستین آثار سال 92 اینطور مجموعه های سطحی و بی کیفیتی هستند! مجموعه‌ای که پس از دو- سه قسمت، چنان آش شوری ساخته تا کارگردان برای تشویق بینندگان برای تماشای آن به خواهش و تمنا بیفتد! کارگردانی که در دهه‌های پیش، سریال‌های پربیننده‌ای چون «گوهر کمال» و «کوی دامون» را برای تلویزیون ساخت و شاید فکر می‌کند هنوز می توان با اندوخته‌های قدیمی و نخ‌نما، مخاطب سخت‌پسند و دقیق امروزی را راضی کرد.
  - خبرگزاری ایسنا خبر داده سریال پلیسی «رازهای مرداک» با سرپرستی زهره شکوفنده در دست دوبله است تا از شبکه تهران پخش شود. مجموعه‌ای کانادایی که ساخت آن از سال 2008 آغاز شده و همچنان ادامه دارد. این مجموعه 6/7 از 10 ستاره سایت IMDB را گرفته و تاکنون نیز شش فصل آن در قالب 78 اپیزود تولید شده است. مخاطبان شبکه های ماهواره ای حتماً می دانند که این سریال مدت هاست با دوبله نسبتاً شاخصی از شبکه من و تو در حال پخش است. جدا از جذابیت های داستانی و اجرای حرفه ای آن، این مجموعه در اغلب قصه ها به دلیل رابطه دوستانه و در ادامه عاشقانه کارآگاه مرداک با پزشک زنی به نام جولیا به نظر نمی رسد که برای پخش از سیمای جمهوری اسلامی مناسب باشد. مگر آنکه تلویزیون به سیاق سال های گذشته ممیزی مالوف خود را روی آن پیاده کند که در این صورت قطعاً دست کم بخش هایی از مناسبات دو کاراکتر مزبور مبهم و نامفهوم خواهد شد. بلایی که تلویزیون در ایام نوروز نیز بر سر سریال «آلفرد هیچکاک تقدیم می کند» آورد و به شکل غیر محترمانه ای شاهد نماهای بی ربط و تکراری و کات های سلیقه ای در آن بودیم. گویی مسوولان شبکه چهار هیچ احتمال نمی دادند که کسی شاهد پخش این سریال باشد! کاش روزی برسد که تلویزیونی ها برای همیشه قید روی آنتن بردن سریال یا فیلمی را به قیمت حذف و اضافه های غیرحرفه ای به اسم ممیزی، بزنند.
  -«آب پریا» یکی از مهجورترین آثار نوروزی تلویزیون به دلیل انتخاب مقطعی غلط برای پخش از سوی شبکه دو، نتوانست آنطور که شایسته‌اش است دیده شود. سریالی که در عین شعاری شدن در بعضی لحظات، یک اثر نو و فکورانه بود. در این سریال با وجود همه قوت ها و کمبودها، امیرحسین صدیق به نقش پیرمردی با نام استاد بهار، بازی چشمگیری را به نمایش گذاشت که باید اعتراف کنم چندان انتظارش را نداشتم. اصولاً بازی بازیگران جوان در نقش کاراکترهای کهنسال، البته بیشتر در کشور ما با نتایج قابل قبولی همراه نمی شود، اما صدیق با درک صحیح از جایگاه این نقش در قصه که روی مرز کمدی و جدی حرکت می کرد، بازی تحسین برانگیزی داشت و جای دست مریزاد دارد. به ویژه آنکه در تلویزیون ما پیشتر بازیگران سرشناسی در اجرای چنین نقشهایی با چالشهای بزرگی مواجه شده و اغلب شکست خورده اند.حتما حضور کامبیز دیرباز و پارسا پیروزفر در مجموعه «درچشم باد»، بهنوش طباطبایی در «گلهای گرمسیری» و نیز سام درخشانی و سحر دولتشاهی در«نابرده رنج» را در نقش افراد سالمند به یاد دارید!بازیهایی که انتظارها را برآورده نکردند.در سایه همین مقایسه هاست که اهمیت بازی صدیق بیش از پیش عیان می شود.

   

  ----------------------

  سريال «ماتادور» بزودي آماده پخش
   

  سازندگان سریال «ماتادور» در حال حاضر مشغول رتوش نهایی کار شامل صداگذاری، ویژوال و اصلاح رنگ هستند. 
  سعید علیجانی مدیر تولید سریال پلیسی «ماتادور» در گفت‌وگو با فارس گفت: در حال حاضر گروه تدوین مشغول رتوش نهایی کار که شامل صداگذاری، ویژوال و اصلاح رنگ می‌شود، هستند. داستان سریال «ماتادور» که در 13 قسمت ساخته شده درباره یک مقام بلندپایه اروپایی است که مهمان کشور ایران می‌شود و یک گروه پلیس حفاظت از او را برعهده می‌گیرند. اما یک گروه تروریست که  از طرف دشمن خارجی حمایت می‌شوند، قصد ترور این شخصیت را دارند. بازیگرانی که در این سریال پر حادثه نقش دارند عبارتند از: پوریا پورسرخ در نقش یک پلیس ماهر در تیراندازی و محافظ شخصیت سیاسی، سام درخشانی در نقش پلیس متخصص خنثی کردن بمب، پولاد کیمیایی در نقش پلیس سایبری (فضای اینترنت)، علی رام نورایی در نقش ماتادور و تروریست، شقایق فراهانی در نقش جاسوس و رابط تروریست‌ها و همچنین مجید مشیری، لیندا کیانی، مریم سلطانی، تیرداد کیایی، مجید واشقانی و روشا ضیغمی، هدایت‌ا... سجادی، زهرا دانش‌نیا، داوود صادقی(شخصیتی که می‌خواهد ترور شود) و بازیگران خردسال سونیا اسپهرم، سوگل نصرتی.

   

   

  سفر یک «شاه پنگوئن» به شبکه مستند
   

  مستند سينمايي جديد و جذاب «شاه پنگوئن» امشب ساعت 22 از شبكه مستند پخش مي شود.
  «شاه پنگوئن» در يك قسمت 77 دقيقه اي به سفر يك شاه پنگوئن مي‌پردازد. اين مستند محصول 2012 است و گويندگي آن را اكبر مناني به عهده دارد.
   در خلاصه داستان اين مستند آمده است: در پايين ترين نقطه زمين دورتر از هر زيستگاه بشري جزيره اي هست كه از دل اقيانوس متلاطم جنوبي بيرون زده است، جزيره ساوت جورجيا (south Georgia) اين جزيره پناهگاه حيوانات بسياري در فصل بهار است! اما حيواني كه اين جزيره را به تسخير خود درآورده، شاه پنگوئن است كه اين مستند به زيستگاه و نحوه زيست اين حيوان مي‌پردازد.

   

   

  «اسرار تمدن هاي باستان» فاش می شود
   
   
  مستند جدید و جذاب  «اسرار تمدن های باستان» با موضوع  بررسي تمدن هاي كهن از این هفته به روی آنتن شبکه مستند سیما می رود.
  اين مجموعه  به پنج تمدن بسيار بزرگ چين، مصر، يونان، اينكا و هندوستان مي پردازد و پرده از اسرار آنها برمي دارد.رازهاي تمدن باستان در اين مستند مورد بررسي قرار مي گيرند. اين مستند محصول كره جنوبي است. اولین قسمت «اسرار تمدن های باستان » جمعه ، 23 فروردین ماه ، ساعت 17 از شبکه مستند پخش می شود و سپس هر هفته جمعه ها و در همین ساعت روی آنتن خواهد رفت.
  نویسنده : فیلم فا بازدید : 68 تاريخ : جمعه 23 / 1 / 1392 ساعت: 20:14
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها