1

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   

   یک وسترن تازه ساخته می شود

   
  شلدون ترنر فیلمنامه نویس نامزد اسکار سینما، برای کار نگارش فیلمنامه «سرزمین مرزی» انتخاب شده است. احتمال زیادی وجود دارد خود او این فیلم را کارگردانی کند.
  به گزارش فارس، شرکت مستقل فیلمسازی رلیتولی مدیا تهیه کننده این فیلم ، در حال مذاکره با ترنر برای همکاری در تولید آن است. منابع نزدیک به این شرکت فیلمسازی از «سرزمین مرزی» به عنوان یک اکشن دلهره‌آور تلخ اسم می‌برند که حال و هوای ویژه‌ای دارد و شبیه دیگر تولیدات سینمایی سال های اخیر نیست.
  در عین حال، شنیده می‌شود این فیلم یک وسترن مدرن و امروزی است که به نوعی یادآور فیلم کلاسیک «هفت دلاور» است. خط اصلی قصه «سرزمین مرزی» درباره یک شهردار است که برای ماموریت جدید کاری خود، راهی یک شهر متروکه در نزدیکی صحرا می‌شود.وی در این شهر متوجه فعالیت شدید باندها و عوامل خلاف کار می‌شود و برای مقابله با آن ها، گروهی از ماموران زبده، فعال و بازنشسته را استخدام می‌کند.هدف او مقابله با یک کارتل فعال و بزرگ مواد مخدر در این منطقه است و امیدوار است بتواند با محو خشونت ، آرامش را به این شهر مرزی برگرداند.
  شلدون ترنر فیلمنامه «سرزمین مرزی» را بر اساس قصه کوتاهی می‌نویسد که معلوم نیست نویسنده آن چه کسی است. این قصه را مسوولان شرکت فیلمسازی رلتیولی مدیا در اختیار او گذاشته‌اند. تماشاگران سینما شلدون ترنز را بیشتر به خاطر نگارش فیلمنامه «بالا در آسمان» می‌شناسند. این درام اجتماعی با بازی جرج کلونی ساخته شد. ترنر فیلمنامه این فیلم را با همکاری جیسن ریتمن (کارگردان فیلم) نوشت و برای آن به صورت مشترک نامزد دریافت جایره اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شد. این فیلم‌نامه بر اساس قصه کتاب پرخواننده والتر کرن نوشته شد.
  فیلمنامه اکشن ماجراجویانه و کمیک استریپی «مردان ایکس : کلاس اول» هم متعلق به ترنر است. او کار فیلمنامه نویسی را از سال 2005 شروع کرد و به سرعت تبدیل به یکی از مطرح‌ترین فیلم‌نامه نویسان صنعت سینما شد.
  تام هاردی بازیگر این اکشن درام ورزشی شرح حال گونه، گزینه اصلی برای ایفای نقش اول اکشن وسترن «سرزمین مرزی» است.
   
  فیلمنامه نویس اسکاری،وسترن می نویسد
  شلدون ترنر فیلمنامه نویس نامزد اسکار سینما، برای کار نگارش فیلم‌نامه «سرزمین مرزی» انتخاب شده است.

  به گزارش فارس،شرکت مستقل فیلم‌سازی رلیتولی مدیا تهیه کننده این فیلم ، در حال مذاکره با ترنر برای همکاری در تولید آن است.منابع نزدیک به این شرکت فیلم‌سازی از «سرزمین مرزی» به عنوان یک اکشن دلهره‌آور تلخ اسم می‌برند که حال و هوای ویژه‌ای دارد و شبیه دیگر تولیدات سینمایی سال های اخیر نیست.

  در عین حال، شنیده می‌شود این فیلم یک وسترن مدرن و امروزی است که به نوعی یادآور فیلم کلاسیک «هفت دلاور» است.خط اصلی قصه «سرزمین مرزی» درباره یک شهردار است که برای ماموریت جدید کاری خود، راهی یک شهر متروکه در نزدیکی صحرا می‌شود.وی در این شهر متوجه فعالیت شدید باندها و عوامل خلاف کار می‌شود و برای مقابله با آن ها، گروهی از ماموران زبده، فعال و بازنشسته را استخدام می‌کند.

  هدف او مقابله با یک کارتل فعال و بزرگ مواد مخدر در این منطقه است و امیدوار است بتواند با محو خشونت ، آرامش را به این شهر مرزی برگرداند.شلدون ترنر فیلم‌نامه «سرزمین مرزی» را بر اساس قصه کوتاهی می‌نویسد که معلوم نیست نویسنده آن چه کسی است. این قصه را مسئولان شرکت فیلم‌ساری رلتیولی مدیا در اختیار او گذاشته‌اند.تماشاگران سینما شلدون ترنز را بیشتر به خاطر نگارش فیلم‌نامه «بالا در آسمان» می‌شناسند. این درام اجتماعی با بازی جرج کلونی ساخته شد.ترنر فیلم‌نامه این فیلم را با همکاری جیسن ریتمن (کارگردان فیلم) نوشت و برای آن به صورت مشترک نامزد دریافت جایره اسکار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی شد. این فیلم‌نامه بر اساس قصه کتاب پرخواننده والتر کرن نوشته شد.فیلم‌نامه اکشن ماجراجویانه و کمیک استریپی «مردان ایکس : کلاس اول» هم متعلق به ترنر است. او کار فیلم‌نامه نویسی را از سال 2005 شروع کرد و به سرعت تبدیل به یکی از مطرح‌ترین فیلم‌نامه نویسان صنعت سینما شد.تازه‌ترین فیلم‌نامه وی درام ورزشی «اورست» است که در مرحله پیش‌تولید قرار داد و قرار است آن را داگ لایمن (کارگردان «هویت بورن»)کارگردانی ‌کند.

  تام هاردی بازیگر این اکشن درام ورزشی شرح حال گونه، گزینه اصلی برای ایفای نقش اول اکشن وسترن «سرزمین مرزی» است.

   
  -----------------------
   
   
  سفر بین ستاره‌ ای آن هاتاوی با کریستوفر نولان
  آن هاتاوی بازیگر موفق هالیوود در یک همکاری جدید با کریستوفر نولان بین ستاره‌ای می‌شود.

  به گزارش مهر به نقل از ددلاین، زن گربه‌ای با کارگردان بتمن وارد یک پروژه مشترک می‌شوند تا در یک فیلم دیگر با هم همکاری داشته باشند.آن هاتاوی که قبلا با بازی در شوالیه تاریکی برمی‌خیزد در یکی از فیلم‌های کریستوفر نولان ظاهر شده بود، قرار است در سفر بین ستاره ای نولان نیز با او همراهی کند.گفته می‌شود آن هاتاوی منتظر امضای قرارداد برای ایفای نقشی در مقابل متیو مک کاناگی در فیلم بین ستاره‌ای نولان است.هر چند هنوز اطلاعاتی از فیلم بین ستاره‌ای اعلام نشده اما می‌دانیم که فیلمی علمی – تخیلی است. این فیلم اولین‌بار توجه اسپیلبرگ را در سال 2006 جلب کرد و جونا نولان هم فیلمنامه‌اش را نوشت. در ماه ژانویه امسال اعلام شد،نولان کارگردانی این فیلم را پذیرفته است و با افزودن نظراتی در حال بازنویسی فیلمنامه با همکاری برادرش جونا نولان است زیرا پیشرفت تکنولوژی سینما امکان ارایه ماجراهای بیشتری را فراهم می‌کند تا مخاطب خود را به سفری ستاره‌ای ببرد.با توجه به این که زمان اکران این فیلم نوامبر سال آینده اعلام شده است، باید فیلمبردای آن تابستان امسال انجام شود.آن هاتاوی با بازی در فیلم بینوایان سال 2012 جوایزی را به نام خود کرد و تقریبا تمامی جوایز نقش زن مکمل را با بازی در نقش فانتین دریافت کرد.

  جدیدترین پروژه اکران شده نولان 42 ساله، فیلم پرفروش شوالیه تاریکی برمی‌خیزد بود که آخرین فیلم از سه‌ گانه بتمن اوست و سال 2012 اکران شد.

   

  ----------------

  رابرت دنیرو درگیر فساد اف بی آی می‌شود
  خبرها حاکی از این است که دنیرو در فیلم جدید دیوید اوراسل که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، ایفای نقش خواهد کرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از امپریال، رابرت دنیرو که با اولین کار مشترکش با دیوید او راسل یعنی کتابچه بارقه امید نامزد دریافت جایزه اسکار شد و یکی از بهترین اجراهایش را ارایه کرد، برای بازی در فیلم در دست تولید وی نیز اعلام موافقت کرد.او گفته است در این فیلم که هنوز نامی برای آن تعیین نشده در نقش فردی بازی می کند که به صورت غیرعمد در فسادی که اف.بی.آی در اواخر دهه 70 در معرض آن قرار می گیرد، درگیر می‌شود. دنیرو در این باره گفت: شخصیت من فردی است که وارد میدان می‌شود و برای بیرون کشیدن بقیه از این وضعیت، همه چیزش را می بازد و به این ترتیب او هم به صورت غیرعمد آلوده این وضعیت می شود. او هیچ چیز غیرقانونی ندارد اما ناخواسته وارد روابط  زیرزمینی می شود.

  این فیلم ماجرای فردی به نام ملوین واینبرگ (کریستین بیل) را دنبال می کند که با همکارش ماکسین گاردنر (امی آدامز) در کارهای کلاهبرداری دست دارد. دست این زوج برای یک مامور اف.بی.آی به نام جیمی بویل (بردلی کوپر) رو می‌شود و این دو به او پیشنهاد می‌کنند که به آنها کمک کند تا از این وضعیت که می‌تواند به هیاهویی جنایی و بدتر از همه سیاسی منجر شود، بیرون بیایند.

  به گفته دنیرو این داستان نشان می‌دهد که چگونه بازرس دولتی می‌تواند وارد مسایل سیاسی شود. آنها تلاش می کنند تا با دادن رشوه همه این ماجراها را قانونی جلوه دهند. وی می افزاید در میان همه این آلودگی ها و فساد، جهان دیگری هم هست. دنیرو با خنده می‌گوید: و در این میان من هنوز دارم درباره آنچه خودم هستم چیزهای جدیدی می فهمم.

  جنیفر لارنس، لوییس سی.کی و جرمی رنر نیز در این فیلم که اکنون در حال فیلمبرداری است حضور دارند و با پیوستن دنیرو به این پروژه می توان گفت اوراسل همه گروه فیلم موفق کتابچه بارقه امید را یک بار دیگر گرد هم آورده است. دنیرو در ماه مه (اردیبهشت) نقش خودش را در این فیلم ایفا می کند.

  همزمان اعلام شد که دنیرو با پذیرش بازی در فیلم ورزشی دست های سنگ به کارگردانی جاناتان یاکوبوویچ جایگزین آل پاچینو می شود. این فیلم زندگی رابرت دوران قهرمان مشت‌زنی را روایت می کند و دنیرو در نقش مربی این قهرمان که ادگار رامیرز در نقش او ظاهر خواهد شد، بازی می‌کند.

   

  -------------

  لیام همسورث نقش اول «چپاول»
   

  لیام همسورث بازیگر استرالیایی تبار سینما، نقش اصلی فیلم علمی تخیلی و دلهره‌آور «چپاول» را بازی می‌کند. این فیلم، اولین نقش اول او در دنیای سینماست.
  به گزارش فارس، این بازیگر هم اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با تهیه‌کنندگان این فیلم است تا قرارداد بازی در آن را امضا کند. ریکاردو د مونترئوت برای کارگردانی «چپاول» انتخاب شده است. فیلم‌نامه این درام دلهره‌آور علمی تخیلی را مایکل گیلیو و جاستین مارکز به صورت مشترک نوشته‌اند. فیلم‌نامه این فیلم براساس قصه یکی از فیلم‌های کوتاه مونترئوت نوشته شده و در یک آینده دور در شهر لس‌آنجلس اتفاق می‌افتد. کاراکتر محوری قصه به نام کریس بلاک به صورت اتفاقی صاحب یک سری قدرت ویژه می‌شود،که به کمک آن می‌تواند رژیم حاکم را از بین ببرد. زمانی که مسوولان حکومتی متوجه قدرت استثنایی کریس بلاک می‌شوند، تصمیم به نابودی وی می‌گیرند. به همین خاطر، یک موش و گربه‌بازی خطرناک بین کریس و مأموران دولتی آغاز می‌شود. کریس بلاک از چنگ مأموران فرار می‌کند. او ضمن تلاش برای نجات جان خود، مبارزه با دولت دیکتاتور حاکم را نیز ادامه می‌دهد. نقش کریس بلاک را در«چپاول» لیام همسورث بازی خواهد کرد. بقیه بازیگران این درام علمی تخیلی و دلهره‌آور هنوز انتخاب نشده‌اند. مارک والبرگ بازیگر مطرح سینما،«چپاول» را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه می‌کند. اما وی در این فیلم، به عنوان بازیگر همکاری ندارد. برخی شایعات تأیید نشده حکایت از آن می‌کند که والبرگ در «چپاول» در نقش یک مأمور علی‌رتبه بازی خواهد کرد که مسئول دستگیری کاراکتر کریس بلاک است. گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری «چپاول» برای اواسط فصل تابستان امسال زده می‌شود. هزینه تولید این فیلم حدود 40 میلیون دلار برآورد شده است.
   
   
  دواین جانسن عضو جدید «بی مصرف ها»!
   
  احتمال حضور دواین جانسن قهرمان سابق کشتی در قسمت سوم مجموعه فیلم اکشن و دلهره آور «بی مصرف ها»زیاد است.خود وی هم علاقه مند به بازی در این فیلم است.
  به گزارش فارس، منابع نزدیک به «بی‌مصرف‌ها 3» می‌گویند سیلوستر استالونه قصد دارد یک کاراکتر ورزشکار تازه را به جمع کاراکترهای فیلم اضافه کند. گفته می‌شود وی این نقش را برای دواین جانسن (معروف به راک) می‌نویسد و قصد دارد او را هم به جمع بازیگران این فیلم اضافه کند. دواین جانسن هم در واکنش نسبت به این مسئله گفته است دوست دارد در «بی‌مصرف‌ها 3» بازی داشته باشد و یک سری قهرمان بازی در آورد. او می‌گوید: «دو قسمت اول و دوم این فیلم با نمک بود و اگر از من برای بازی در قسمت سوم آن دعوت شود، با کمال میل قبول می‌کنم.» تهیه‌ کنندگان «بی‌ مصرف‌ ها» هنوز در رابطه با اخبار منتشره در ارتباط با حضور  دواین جانسن در این فیلم، واکنشی از خود نشان نداده‌ اند. به همین دلیل، معلوم نیست آیا واقعا سیلوستر استالونه قصد اضافه کردن یک کاراکتر مهم به ماجراجویی‌ های قسمت سوم آن را دارد یا خیر.

   

   

  -----------------------

   

  هرکول جدید سینما معرفی شد
   

  کلان لوتس بازیگر جوان، اما شناخته شده آمریکایی این بار شخصیت حماسی هرکول را بر پرده نقره‌ای می‌آورد.
  به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، کلان لوتس قرار است در فیلم«هرکول» به کارگردانی رنی هارلین جلوی دوربین فیلمبرداری برود. فیلم «هرکول» جدیدترین اقتباس از اسطوره یونانی است و به صورت سه بعدی فیلمبرداری می شود. هر چند اطلاعات زیادی درباره این فیلم منتشر نشده اما تمرکز این داستان بر ایجاد عشقی بین هرکول و پرنسس کرت است که پیشتر قرار ازدواجش با برادر این قهرمان گذاشته شده بود.خود هارلین، شان هود، گوئیلو استیو و هانا هوگ کار نوشته فیلمنامه این فیلم را انجام داده اند و  رنی هارلین که کارگردانی «ربوده شده 2» را برعهده داشت، قرار است این فیلم را ماه آینده در بلغارستان جلوی دوربین ببرد. این کارگردان می گوید بازیگر نقش هرکول باید چیزی بیش از یک فیزیک خوب برای تصویر کردن این قهرمان اسطوره ای تاریخ داشته باشد و کلان لوتس دقیقا از همین ویژگی برخوردار است. وی افزوده است: او از بازی کردن در این نقش قوی هراسی ندارد و با همه قلب و روحش این شخصیت را زنده می کند.با این حال این تنها پروژه در دست ساخت بر مبنای اسطوره هرکول نیست و این فیلم باید به رقیب خود ساخته برت رتنر که قرارست به زودی فیلمبرداری آن شروع شود، فکر کند. در آن فیلم دواین جانسون در کنار یان مک شین، جوزف فاینس، جان هارت، ربکا فرگوسن و اسکل هنی بازی کرده اند و برت رتنر این فیلم را همین ماه در در شهر بوداپست مجارستان جلوی دوربین می برد. کلان لوتس 28 ساله که با بازی در مجموعه «گرگ و میش» هوادار بسیار به دست آورده، کار بازیگری اش را از سال 2006 با بازی در فیلم «پذیرفته شده» آغاز کرد. او برای سال 2013 در پروژه «تارزان» حضور دارد که تابستان اکران می شود. او در این فیلم در برابر دوربین راینهارد کلوس رفته و در نقش قهرمان جنگل بازی کرده است.

   

   

  -------------------------

   

  سندلر و بریمور بازیگران کمدی رومانتیک می شوند
  آدام سندلر فیلم جدید بدون نام خود را بازی درو بریمور تهیه و تولید می‌کند.

  به گزارش فارس، شرکت فیلم‌سازی آدام سندلر هم در امر تولید این کمدی بدون نام همکاری دارد و پیشنهاد حضور بریمور در آن را، سندلر به مسئولان کمپانی برادران وارنر داد.سندلر و بریمور طی دهه گذشته در دو فیلم کمدی پرفروش «50 قرار اولیه» و «خواننده عروسی» با یکدیگر همبازی بوده‌اند.فیلم‌نامه کمدی رومانتیک خانوادگی و فعلا بدون نام سندلر و بریمور را تیم دو نفره ایوان منچل وکلر سرا نوشته‌اند و قرار است تغییراتی در آن ایجاد شود.

  خط اصلی قصه این فیلم بدون نام، درباره زوجی در دوران سی‌سالگی‌شان است که با وجود زندگی خوب و گرم خانوادگی، با یک سری مشکلات مالی روبرو هستند.

  آنها که قبل از این یک ازدواج ناموفق داشته‌اند، در ازدواج دوم خود تلاش دارند مانع از به هم خوردن کانون خانوادگی خویش شوند.

  تا قبل از این قرار بود خود آدام سندلر این فیلم را کارگردانی کند. اما حالا گفته می‌شود فرانک کوراسی وظیفه کارگردانی آن را به عهده خواهد گرفت.این فیلم‌ساز قبل از این دو فیلم پرفروش «کلیک» و خانواده عروسی را با بازی آدام سندلر کارگردانی کرده است و به پیشنهاد این بازیگر، امر کارگردانی کمدی بدون نام تازه وی را قبول کرده است.کلید فیلم‌برداری کار مشترک سندلر و بریمور اواخر فصل تابستان در شهر نیویورک زده می‌شود. کل صحنه‌های فیلم در لوکیشن‌های مختلف این شهر فیلمبرداری خواهد شد.

  مسئولان کمپانی برادران وارنر قصد دارند این فیلم را برای نمایش عمومی در اوایل فصل تابستان سال 2014 آماده کنند.

  آدام سندلر سال قبل صدای خود را به کاراکتر اصلی انیمیشن موفق «ترانسیلوانیا» قرض داد و فیلم ناموفق« این پسر من است» را هم روی پرده سینماها داشت.

  او تازه از بازی در قسمت دوم کمدی خانوادگی واجتماعی «رشد یافته‌ها» فارغ شده است و گفته می‌شود در «سه می‌ سی‌ سی‌ پی» هم بازی خواهد کرد. شان اندرز کارگردان این کمدی ماجراجویانه است.

  نویسنده : فیلم فا بازدید : 69 تاريخ : جمعه 23 / 1 / 1392 ساعت: 16:57
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها